SUMMERPARTY 2024
LETNÍ SOUTĚŽ S HANÁCKOU VODKOU
A EVROPOU 2 JE TADY!

VYHRAJ ROLI V NOVÉ REKLAMĚ, LÍSTKY NA MEJDAN ROKU PRO SEBE A SVÝ KÁMOŠE A SPOUSTU VĚCNÝCH CEN!

Zapoj se do taneční štafety! Zahraj si v našem novém reklamním spotu, vyhraj lístky na summerparty Evropy 2 a rozjeď to se svými kámoši. Jak se zapojit:

Sleduj náš profil Hanácká vodka po celou dobu trvání soutěže. Natoč krátké video, kde převezmeš štafetu od Matěje Rupperta a DJs Evropy 2, a zopakuješ jejich taneční pohyby. Máš doma nějaký merch Hanácké vodky? Klidně ho využij. Nahraj video na svůj veřejný IG/FB/TikTok účet. Označ v popisku @hanackavodka a použij hashtag #tanecnistafeta. Začátkem srpna naše porota vybere 15 finalistů. O vítězích rozhodnete VY, naši fanoušci tím, že svému favoritovi dáte LIKE. Vyhlášení proběhne 22. 8. 2024.

Kdo bude vybírat finálovou patnáctku?!

Seznamte se s naší odbornou porotou. Ta rozhodne o postupu 15-ti nejlepších soutěžících, kteří se ve finále utkají o vaší přízeň a lajky.

Dejte do toho všechno, protože vaše rozjeté tanečky nebude posuzovat nikdo jiný než nejpozitivnější týpek českého éteru, Pavel Cejnar, tanečník a tvůrce soutěžní choreografie Lukáš Prokop a nebude chybět ani mistr zábavy Matěj Ruppert.

JAK MÁ VYPADAT TANEC?

Mrkni, jak má vypadat vítězný tanec. Nasdílej ho na svůj profil, označ nás a vyhraj třeba účast na mejdanu roku s Evropou 2, možnost zahrát si v nové reklamě Hanácké vodky nebo nabušený párty set s bluetooth reprákem na cesty a k tomu naši Hanáckou vodku, párty brýle či kravatku.

Pravidla soutěže

LÉTO NA OBZORU

Chcete vyhrát lístky na Fingers Up? Soutěžte na Facebooku a odneste si dva lupeny!

Mrkněte na poslední příspěvek a tipujte do komentářů!

Pure Summer Spirit 2024

Ať už se chystáš na fesťák, k vodě nebo na chatu, s novou limitkou Hanácke vodky si užiješ #VšechnyBarvyZábavy po celé léto!

PŘÍBĚH ZNAČKY

#hanackavodka

Hanácká vodka patří k nejstarším vodkám na světě. Přes více než 500 let se vyrábí ve stejném městě, v Prostějově, KDE pramení křišťálově průzračná hlubinná voda.

500
let

lahev hanácké vodky

6x
destilovaná

Právě prostějovská voda, velejemný líh, šestinásobná filtrace přes aktivní uhlí a tradiční výrobní postupy jsou naším receptem na lahodně jemnou a dokonale čistou vodku, kterou milují i daleko za českými hranicemi.

voda

Vodka, jejíž historie sahá stovky let zpět ale dnes baví hlavně mladou generaci a nechybí na žádné párty, která za něco stojí!

drink ve sklenici

LETNÍ KOKTEJLY

S Hanáckou vodkou namícháte dokonalé cocktaily. Zkuste jeden z našich letních tipů a ohromte svou partu.

 1. 40 ml Hanácké vodky
 2. 20 ml limetové šťávy
 3. 15 ml cukrového sirupu
 4. kolečko limetky na ozdobení
 5. Led do shakeru
 1. Hrnek nakrájených jahod
 2. 40 ml Hanácké vodky
 3. 80 ml brusinkového džusu
 4. 30 ml čerstvé citrónové šťávy
 5. Sodovka na dolití
 6. Led
 7. Čerstvá máta na ozdobu
 1. 40 ml Hanácké vodky
 2. 20 ml čerstvě vymačkané citronové šťávy
 3. 20 ml Blue curacao
 4. Led
 5. Sprite na dolití
 6. Citron na ozdobení

Sleduj nás na instagramu hashtag #hanackavodka #purespirit