Bylo vám více
než 18 let?

ANO NE

Nová píseň a tanec na vodě!
jak se vám libí naše nová reklama?

podívejte se,
jaké bylo natáčení

CHŮZE PO VODĚ?
ROVNOU TANEC!

Matěj opět tančí! Naše nová reklama rozproudí nejen krev, ale i stojaté vody televizní zábavy! A do těch skočil rovnou s novou písničkou a zcela unikátní choreografií. Spolu se svojí oddanou partou tanečníků pod vedením Lukáše Prokopa roztančili křišťálově čistou vodní plochu ve filmovém studiu na Barrandově.

PROFESIONÁLNÍ
TANEČNÍ SOUBOR

V této obtížné době jsme měli rekordně malý čas na přípravu, přesto Matěj zvládl náročnou choreografii na jedničku. To by nebylo možné bez jednoho z nejlepších tanečních souborů, jakým je Artefact Dance Company. Ten s námi úspěšně spolupracuje již třetím rokem. Tanec v pořádném dešti není zas tak romantický, jak by se mohlo zdát, spíše je to pekelně náročné. Jedná se o hodiny a hodiny, které museli tanečníci trávit ve vodě. Ale za ten výsledek to stálo.

MATĚJ TO UMÍ ROZJET

Sebelepší choreografie se stane mistrovským dílem teprve, když zasáhne dotyk improvizace. A té se tanečníkům od Matěje dostalo požehnaně. Sice náročné pro režiséra, ale jedinečné pro diváka. No přesvědčte se sami.

Co Matějovi pomáhá na vánoční kila?

O tom, jak Matěje inspirovalo natáčení spotu k protažení po svátěčním nášupu, svědčí jeho slova: “Po Vánocích a Silvestru mám nějaké to kilečko nahoře, není to moc, tak dvě, tři, ale je potřeba s tím něco dělat, abych ty koncerty zase zvládl. Držet diety nebo cvičit mě ale totálně nebaví, tak jsem si sám sobě naordinoval tanec. Na podzim jsem natočil novou reklamu na Hanáckou vodku, tak si teď každý den opakuju choreografii.”

náš předchozí spot

Proč nás zakázali?

anketa

Souhlasíte s Matějem, že je tanec nejlepší prostředek k udržení zdravé formy?

View Results

Loading ... Loading ...